.

Mobilní zdroje informací

Monetizujte data z mobilních aplikací

Přistupte k mobilním aplikacím jako k bohatému informačnímu zdroji a monetizujte získaná data např. ve formě skóre.

Chytrý telefon dnes používá snad každý. A mladší generaci, mileniánům a generaci Z, jako by k ruce přirostl. S prudkým rozvojem datových služeb a nárůstem rychlosti datového přenosu stále více klientů chatuje, sdílí, googluje, sleduje videa, zapíná služby, objednává, nakupuje,... Rychle, bez zbytečných složitostí a dlouhého vyplňování formulářů.

Vytěžte, co víte

Mobilní aplikace pro nás nejsou jen dalším komunikačním kanálem, ale cenným a bohatým zdrojem klientských dat. Lidé online hledají, co je zajímá, porovnávají nabídky všech telekomunikačních operátorů, sdílejí své zkušenosti a hledají recenze a rady u influencerů. Všechna data zůstávají v různých podobách ve vašich systémech.

Monitorujete, co na vašem webu či vaší aplikaci potenciální i stávající klienti právě dělají, a umíte jim „nadběhnout“ cílenou push-notifikací nebo kampaní? Pamatují si vaše online formuláře, co zadali minule, a když se k vyplňování vrátí, automaticky nabídnou poslední udané údaje? Dokážete takto získanými daty obohatit prediktivní modely a oskórovat potenciální zákazníky?

Získané informace můžete využít a zpracovat pro interní účely např. pro identifikaci možného ohrožení zákazníka konkurencí nebo, pro určení pravděpodobnosti nákupní konverze. Ale i externě a ve formě skóre můžete existující data zpracovat jako Big Data a v rámci monetizace využít jako komerčně nabízenou službu.

My v Adastře tyto oblasti řešíme. A zároveň umíme vytvořit aplikace, které se napojí na interní systémy a fungují jako interní komunikační kanál, prodejní kanál, nebo jen jako platforma na reportování.

Využijte našich zkušeností a začněte třeba proaktivně komunikovat se svým zákazníkem. Nabídněte mu ve správný čas nový produkt nebo službu, třeba i s cenovým zvýhodněním, pokud zaktivuje službu nebo prodlouží kontrakt během následujících 2 dnů.

Rádi byste získali řešení přímo na míru vašim potřebám? Kontaktujte nás ještě dnes.

125 %

Tržby obchodu se sportovním zbožím se v den odeslání cílené push notifikace zvýšily o 125 %.

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Jiří Balcárek

Ředitel divize Telco a Retail

Jiří Balcárek