.

Digitální onboarding

Digitální onboarding

Dnes si zákazník objedná vaše služby opravdu kdykoliv a kdekoliv. Přes mobilní apku. Rychle a efektivně.

Bez papírů, bez podpisů, bez zbytečné administrativy. Totožnost ověříte pomocí selfie z mobilu, údaje z OP či pasu se automaticky předvyplní do interaktivního formuláře. Zákazník jen zaklikne požadovaný produkt či služby a hovoto. Dejte mu Digitální Onboarding.

Šetřete čas a zlepšete zákaznickou zkušenost vašich klientů

Umožněte vašim klientům řešit jejich problémy a požadavky rychle, online, efektivně a bez čekání na IVR zákaznické linky. S mobilní aplikací pro digitální onboarding uzavřete s klientem smluvní vztah bez nutnosti osobního kontaktu. Klient si ji jednoduše stáhne do svého zařízení a v přehledném intuitivním módu zvolí požadovanou službu – tarif, roaming, balíček dat apod.

Osobní identitu klienta v ní snadno a rychle ověříte pomocí FaceID, občanského průkazu nebo otisku prstu. Aplikace poté automaticky předvyplní jeho osobní údaje do interaktivního formuláře. Integrovaný software umožní vyfotit a nahrát doplňující dokumenty. Díky napojení na další externí zdroje dat, např. různé registry, systém rovnou ověří platnost dokladů nebo případnou insolvenci.

Chci se poradit s expertem

Řešení rádi využijí i vaši stávající zákazníci např. na dovolené, když jsou odkázáni na datové připojení jen přes hotelovou Wi-Fi. Vyřeší s ní třeba nefunkční roaming, vyčerpané datové limity nebo dotazy ohledně faktury. Postaráte se o problém a zároveň získáte další data a komunikační kanál, které můžete využít pro vaše marketingové potřeby a prodej.

5 min

Odbavení požadavku klienta přes onboardingovou aplikaci trvá v průměru 5 minut. (Zdroj: Zenoo)

Nezapomínejte na zákazníky z firemního sektoru – SMB, SOHO

Firemní sektor, zejména zákazníků z řad menších firem, je velice diverzifikovaný a obory podnikání různorodé. Propojíme vaše systémy s informacemi o firmách dostupných ve veřejných registrech. Lépe tak rozpoznáte potřeby a možnosti zákazníka a můžete na ně adekvátně, marketingově i obchodně reagovat.

Identifikujte zákazníka-podnikatele a získejte všechny potřebné informace včetně externích i interních dat. Na jejich základě ho zařadíte do správného segmentu či mikrosegmentu. Pro něj a jeho firmu si připravíte takové řešení a kombinaci služeb, které jsou pro jeho obor podnikání, velikost firmy a lokalitu optimální.

Získejte pilotní řešení do 10 týdnů

Do 4 týdnů vám připravíme úvodní analýzu a do 10 týdnů naimplementujeme pilotní řešení na míru.

Naši onboardingovou mobilní aplikaci používají desítky milionů koncových uživatelů ve finančním segmentu. Zahraniční finanční instituci s ní trojnásobně vzrostla efektivita prodejů. Napište si i o další výsledky.

Rádi byste získali řešení přímo na míru vašim potřebám? Kontaktujte nás ještě dnes.

3x

Efektivita prodejů finanční instituce, která využívá naši mobilní onboardingovou aplikaci, se zvýšila 3krát.

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Jiří Balcárek

Ředitel divize Telco a Retail

Jiří Balcárek

Jan Pacovský

Managing Consultant

Jan Pacovský

Sdílejte dále: