.

Telekomunikace

Digitalizujeme telekomunikace.

Vytěžte s námi příležitosti v propojení telekomunikací a IoT či umělé inteligence a monetizujte data, která máte.

Lepší infrastruktura, vyšší přenosové rychlosti a datové objemy jsou v telekomunikacích nezbytné a finančně náročné. Zvyšovat ceny operátoři nemohou, limituje je poptávka, konkurence i legislativa. Jiné zdroje příjmů nacházejí v nabídce komplexních služeb pro domácnosti (typu smart homes), v retailu, správě dat, monetizaci zákaznických dat, chytrých řešeních pro firmy i státní správu.

Řízení hodnoty zákazníka

Jak si udržet zákazníka a rozšířit nabídku služeb, které již využívá?

Personalizované nabídky produktů, služeb i cen, zohlednění individuálních potřeb např. v roamingu či datech, rychlost v přípravě nabídky, která se neodmítá a přijde ve správnou chvíli. Přesně takto díky nám začnete se svými zákazníky komunikovat.

Procesy

Neobejdete se bez digitálních procesů a chcete začít třeba s digitálním on-boardingem nových zákazníků?

Zůstaňte inovativní a využijte všech možností, které nabízí dnešní digitální svět. Usnadněte zákazníkům komunikaci s operátory, optimalizujte a zefektivněte provoz sítě i údržbu telco zařízení, zaměřte se na prevenci spíš než na řešení výpadků a poruch.

Technologická řešení

Technologie

Pomůžeme vám využít současné technologie na maximum.

Naše řešení jsou postavena na využívání toho nejmodernějšího, co současný technologický svět nabízí. Jen to správně využít. Rádi s vámi prokonzultujeme vaše problémy, navrhneme řešení a zajistíme jejich implementaci včetně projektového vedení.