.

Personalizované mikrokampaně

Personalizované mikrokampaně

Přejděte z plošných kampaní na mnohem efektivnější a zákaznicky zacílenou komunikaci. Oslovujte zákazníky podle jejich skutečných potřeb.

Zaměřte se na nákupní chování svých zákazníků, připravte si pro různé zákaznické segmenty (menší či větší) vhodné nabídky. A když víte, s kým máte tu čest, můžete nabídku personalizovat. Nejen oslovením – buďte o řád lepší! Zapojte do tvorby nabídky různé produkty, slevy, způsob komunikace i design nabídky.

Díky pokročilým analýzám vašich dat vám doporučíme, jak na to. S námi budete předvídat potřeby zákazníků a oslovovat úzce definované zákaznické skupinky konkrétním produktem v ten správný moment. Zvyšte potenciál prodejní nabídky i spokojenost zákazníků a nenechte je odejít ke konkurenci.

60 %

60 % spotřebitelů stojí o personalizovanou nákupní zkušenost s real-time nabídkami. (Zdroj: Accenture)

Šetřete čas vašich klientů

Jsme zkušení integrátoři různých kampaňových systémů. Vytváříme seznamy leadů, cílené kampaně, určujeme vhodné načasování kampaně, vybíráme správnou nabídku.

Potřebujete vědět o svých zákaznících co nejvíce?

Máme špičkové týmy na integrace dat z různých zdrojů. Stavíme datové sklady a Big Data platformy (on premise i v cloudu), kde spojením různých druhů datových zdrojů jako jsou pokladní systémy, věrnostní karty, e-shopové záznamy, webové logy, platební portály atd. propojíme data do vzájemných souvislostí. Díky tomu zjistíte, co a kteří zákazníci průběžně nakupují, co řeší nebo potřebují. A také kdy.  

Zvyšte loajalitu zákazníků pomocí vhodné personalizované nabídky. Je to snazší, než je přetahovat zpět ve chvíli, kdy už jsou na odchodu ke konkurenci.

Rádi byste získali řešení přímo na míru vašim potřebám? Kontaktujte nás ještě dnes.

16x

Personalizované mikrokampaně mají 8-16x vyšší efektivitu oproti klasickým plošným nabídkám.

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Adéla Mikschiková

Business Development Manager IoT

Adéla Mikschiková