.

Navigace

Proaktivní řízení logistiky dopravy

Naveďte přijíždějící kamión ke správné prázdné rampě. Nebo zákazníka na volné místo k zaparkování.

Zjednodušte a zrychlete dopravu v rozsáhlých logistických centrech nebo parkovacích domech i na parkovištích u nákupních center. Přijíždějící řidiči už nebudou muset váhat a hledat správnou rampu nebo volné místo. Pomůžeme vám efektivně navigovat vaše dodavatele či zákazníky s inteligentní mobilní navigací.

Zefektivněte odbavení – vyskladňování a naskladňování

Jak často k do vašeho logistického centra přijíždí nový dodavatel? Nebo nový řidič kamionu a přesně neví, kudy a kam najet? Kvůli špatné orientaci v areálu nebo chybným pokynům obslužných pracovníků zbrzdí odbavení své a popřípadě dalších dodávek. Plynulost zásobování je přitom klíčovým předpokladem efektivně fungujících logistických procesů.

S naší mobilní navigací pracující s aktuálními daty o obsazenosti nákladových ramp pomůžeme dodavatele rychle navést na rampu připravenou na příjem zboží. Naše řešení jim na obrazovce telefonu umožní nejen zobrazit přesnou trasu, ale zároveň další užitečné informace jako například čas příjezdu na místo.

3 200

Kapacita parkoviště Centra Černý Most v Praze je 3 200 míst. I další nákupní centra mají obrovská parkoviště. Najdou vaši zákazníci bez problémů místo k zaparkování a po nákupech svůj vůz?

Konec bloudění mezi stovkami aut

Obdobná situace se může odehrát i na vytíženém parkovišti obchodního centra, kde vaši zákazníci dlouze hledají volné parkovací stání, a přitom brání v plynulosti provozu a mohou způsobit i dopravní nehodu. Namísto nakupování zbytečně tráví čas popojíždění, hledáním volného místa, což zhoršuje jejich zákaznickou zkušenost a může ovlivnit i vaše tržby.

Naše mobilní navigace pracuje s aktuálními daty o obsazenosti parkovacích stání a navede vaše zákazníky na aktuálně volné místo. Zobrazí nejen přesnou trasu, ale i další užitečné informace jako čas příjezdu na místo, otevírací dobu oblíbených obchodů apod. Zákazníky po ukončení nákupů zároveň rovnou zavede přímo k jejich zaparkovanému vozu.

Chcete i vy zefektivnit řízení logistiky dopravy? Ozvěte se nám ještě dnes.

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Adéla Mikschiková

Business Development Manager IoT

Adéla Mikschiková