.

Efektivní sklad

Optimalizujte picking, pohyb po skladu i vytíženost jednotlivých vysokozdvižných vozíků

Vybavte vaše vysokozdvižné vozíky a zboží senzory např. s technologií RFID či UWB a ulehčete a zefektivněte práci obsluze vysokozdvižných vozíků i manažerovi skladu.

Nabere-li řidič vysokozdvižného vozíku špatnou paletu, okamžitě se to díky technologiím internetu věcí dozví a ani s ní nikam neodjede. Špatnou paletu ihned zanechá na původním místě a přejede k vedlejší, správné paletě. Tu dopraví na místo určení. O všem díky našemu systému ví i manažer skladu, který např. může porovnávat provoz a výkonnost jednotlivých operátorů vysokozdvižných vozíků.

Pomocí RTLS (real time location system), který sleduje pohyb zboží či vysokozdvižných vozíků po skladě, vám zobrazíme heatmapy, které odhalí nejvíce využívaná či úzká místa vašeho skladu. Na základě dat můžete řidičům doporučit jiné cesty pohybu po skladu a zrychlit a zoptimalizovat tok zboží. 

Systém vás také dokáže upozornit na vysokozdvižný vozík v místě, kde by se pohybovat neměl, např. když projíždí mimo svou obvyklou trajektorii jízd nebo když v prostoru probíhají stavební práce. Upozorňuje i na prostoje v provozu jednotlivých vysokozdvižných vozíků. Manažer skladu tak získá přesný přehled o výkonnosti operátorů, jejich pohybu po skladu i vytíženosti vysokozdvižných vozíků. Postupně tak může začít odstraňovat slabiny. Provoz skladu bude efektivnější a zvýší se i bezpečnost práce ve skladu. 

Podívejte se na video, jak náš systém pro logistiku využívající různé technologie IoT funguje.

Ať už řešíte jakoukoliv potřebu, navrhneme optimální technologické řešení pro vaše logistické a skladovací procesy. Ozvěte se nám ještě dnes.

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Adéla Mikschiková

Business Development Manager IoT

Adéla Mikschiková