.

Bezpečnostní management

Zvyšte bezpečnost práce ve vašem skladu

I vy se jistě setkáváte se situacemi, kdy zaměstnanci nedodržují bezpečnostní pravidla. Chodí do zákazu vstupu nebo si zkracují cestu přes místa, kde právě probíhá rekonstrukce či údržba a kde může dojít ke zranění. Zredukujte počty nehod, bezpečnostních incidentů a zbytečných pracovních úrazů.

Využijte možností našeho řešení pro bezpečnostní management využívající moderní technologie internetu věcí a video analytiky. Pomocí kamerového systému a analýzy obrazu rozpoznáváme, co se v obraze děje. Na základě video analytiky vyhodnotíme bezpečnostní incident ještě předtím, než dojde k nehodě.

Kamerou se snímá prostor, v němž právě probíhají např. práce údržby, a vysokozdvižné vozíky a zaměstnanci bez pracovních přileb do vymezeném prostoru nesmí. Prostor je vytyčen kužely, které pro video-analytiku určují zónu zákazu vstupu. Jakmile se v prostoru objeví vysokozdvižný vozík nebo zaměstnanec bez pracovní přilby, systém okamžitě automaticky pošle upozornění manažerovi bezpečnosti i konkrétnímu zaměstnanci, který nastavená pravidla porušil.

Podívejte se na krátké video s modely vysokozdvižných vozíků, jak by to mohlo vypadat i ve vašem skladu.

Ať už řešíte jakoukoliv potřebu, navrhneme optimální technologické řešení pro vaše logistické a skladovací procesy. Ozvěte se nám ještě dnes.

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Adéla Mikschiková

Business Development Manager IoT

Adéla Mikschiková