.

Retail

Zdigitalizujeme váš obchod.

Vaši zákazníci jsou sice online téměř nepřetržitě, ale nenechají si ujít ani zážitek z prodejny. Využijte toho a oslovujte je cíleně, personalizovaně, ve správný okamžik.

V retailu nastává éra C2B (customer-to-business). Zákazníci si přizpůsobují zboží podle svých potřeb a přání. Nejlepší značky o produktu hovoří, vysvětlují, jak ho používat, píší o něm na sociálních sítích, doporučují ho. Není hranice mezi on-line a off-line nakupováním – je jedno, zda si zboží koupíte na prodejně, v e-shopu nebo při čtení článku na serveru s módou nebo o vaření.

Řízení hodnoty zákazníka

Jak přimět zákazníka ke koupi právě u vás?

Využijte třeba možností internetu věcí, monitorujte chování a náladu vašich zákazníků, nabídněte jim správné produkty, nenechte je čekat u pokladen, nasměrujte je na volné parkovací místo. Pak se k vám budou rádi vracet. 

Reporting

Nestačí vám reporting z historických dat, ale potřebujete spolehlivé odhady budoucí spotřeby?

S naším reportingem a dalšími analytickými metodami odhadneme budoucí požadavky na zásoby i na pokrytí prodejen lidskými i dalšími zdroji. Zohledníme i sezónnost a výkyvy ve spotřebě např. související s počasím.

Technologická řešení

Technologie

Pomůžeme vám využít současné technologie na maximum.

Naše řešení jsou postavena na využívání toho nejmodernějšího, co současný technologický svět nabízí. Jen to správně využít. Rádi s vámi prokonzultujeme vaše problémy, navrhneme řešení a zajistíme implementaci včetně projektového vedení.