.

Pojišťovny

Zdigitalizujeme vaši pojišťovnu.

Trh s pojištěním se radikálně mění – zákazníci chtějí jednoduchost, intuitivnost, rychlost, zatímco jejich loajalita klesá. Připravte se na to s námi.

Pojištění se zjednoduší, zautomatizuje, personalizuje. Vyřizování a plnění pojistných událostí začne ihned po pojistné události. Prosadí se „InsureTech“ a alternativní hráči, kteří prodávají pojistky pod cizí značkou. Pojišťovny se musí zaměřit na zákazníka, jeho potřeby a rozdílné preference prostřednictvím agilního, digital-first přístupu.

Řízení rizik

Opravdu pracujete se skutečnými riziky, která představují vaši pojistníci?

Pomůžeme vám nasadit řešení, díky kterým získáte o osobách, autech, domech i organizacích mnohem více informací – z čidel, chytrých zařízení, registrů apod. Díky tomu budete hned vědět, zda nezkouší jednat podvodně.

Řízení hodnoty zákazníka

Kteří zákazníci pro vás mají nejvyšší hodnotu?

Ti nejméně rizikoví, kteří ale platí nízké pojistné, nebo hodně rizikoví, kteří mají drahé pojistky a nic se jim nestane? S našimi digitálními řešeními se o nich dozvíte mnohem víc, nabídnete jim pojištění přesně podle jejich potřeb, začnete s nimi správně komunikovat. Snadněji tak uřídíte jejich hodnotu.

Reporting

Potřebujete si ověřit, zda vykazujete v souladu s naší i evropskou legislativou?

Pomůžeme vám vyznat se v předpisech, standardech a regulích naší i evropské legislativy a prověřit, že naplňujete všechny regulatorní požadavky. Zajistíme tak, abyste správně vykazovali a neplatili zbytečné pokuty a penále.

Technologická řešení

Technologie

Pomůžeme vám využít současné technologie na maximum.

Naše řešení jsou postavena na využívání toho nejmodernějšího, co současný technologický svět nabízí. Jen to správně využít. Rádi s vámi prokonzultujeme vaše problémy, navrhneme řešení a zajistíme implementaci včetně projektového vedení.