.

Ověřování totožnosti umělou inteligencí (OCR)

Automatizované ověření totožnosti

Usnadněte a zrychlete proces ověřování totožnosti svým zaměstnancům i zákazníkům, zbavte se chyb a překlepů.

Už žádné přepisování údajů z občanského průkazu nebo jiného dokladu do bankovních systémů. Průkaz totožnosti stačí naskenovat nebo vyfotit na mobil a jediným kliknutím se údaje z dokladu bezchybně nahrají do firemních systémů.

Na pobočce i vzdáleně

Od teď vaši osobní bankéři nebo relationship manažeři průkaz klienta pouze naskenují a všechny údaje se automaticky a hlavně bezchybně přepíší do firemních formulářů. A mohou se věnovat tomu, proč klient na pobočku přišel.

Váš klient ale na pobočku vůbec nemusí. Potřebujete fungovat zcela digitálně, protože poskytujete spotřebitelské úvěry on-line? Nebo jste si domluvili schůzku s klientem mimo bankovní dům? Ověřování totožnosti umíme zajistit i na dálku. Stačí, když se klient vyfotí se svým průkazem totožnosti na mobil a fotografii do banky nebo finanční instituce pošle. Naše řešení pomocí umělé inteligence vyhodnotí, zda průkaz drží v ruce jeho pravý majitel.

90 %

Automatizovaný převod dat z naskenovaných či vyfocených dokladů totožnosti zabrání 90 % všech chyb vznikajících na vstupu.

None

Ukázka použití AI pro ověření totožnosti.

Extrakce textu z obrázkových dat

Umíme velmi dobře pracovat s občanskými průkazy v ČR a identifikačními kartami platnými v EU. Využíváme přitom umělou inteligence včetně samoučících mechanismů. Spoléhají se na nás takové společnosti jako Zonky, Kamali či Tatra Billing.

Chcete i vy skoncovat s překlepy v rodných číslech, datech narození či jménech? Ozvěte se nám ještě dnes.

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.