.

Finance

Transformujeme finanční instituce.

Navrhneme vám nové a moderní technologie, pomůžeme vám v digitální transformaci.

Krok po kroku vám zdigitalizujeme zkostnatělé procesy a zmodernizujeme aplikace a systémy. Zaměřujeme se na koncepční vylepšení vašich technologií. Umíme navrhnout řešení na míru, které podpoří nové služby a inovativní postupy. Chystáme řešení, která udrží klienty, zvýší jejich loajalitu a umožní lépe reagovat na jejich potřeby v rámci životního cyklu.

Řízení rizik

Víte, jaké skutečné riziko pro vás klient představuje?

Vylepšete postupy k oceňování rizika. Prověřujte klienta na rychlou půjčku - zajistíme vám data potřebná pro klíčová rozhodnutí, spočítáme skóre i optimální parametry produktu pro individuálního klienta. Podpoříme váš byznys v reálném čase. Snižte svá rizika na minimum.

Customer engagement

Umíte zvýšit spokojenost a loajalitu vašich klientů?

Začněte s klienty optimálně komunikovat – preferovaným komunikačním kanálem (online i offline) a personalizovaně. V nejlepším okamžiku jim nabídněte adekvátní finanční produkt. Zlepšete jejich komfort při využívání služeb. Vyřizujte přání klientů ihned, bez zbytečného papírování. Věnujete se svým zákazníkům, a generujte tak další příjmy.

Procesy

Potřebujete rychlé, efektivní, bezpapírové, end-to-end digitální procesy?

Pomůžeme vám s redesignem nefunkčních či neefektivních procesů a nové zdigitalizované promítneme do celé banky či finanční instituce. Vám tak ušetříme náklady a vašim klientům zjednodušíme život a zlepšíme zákaznickou zkušenost. 

Corporate

Využíváte naplno byznysového potenciálu korporátních zákazníků?

Pracujte s komplexním obrázkem o svých firemních zákaznících, jejich obchodních partnerech, klientech nebo dodavatelích, a aktualizujte ho v reálném čase. S námi se včas dozvíte, zda plánují expanzi na další trhy nebo zda mají problémy se solventností.

Technologická řešení

Technologie

Pomůžeme vám využít současné technologie na maximum.

Naše řešení jsou postavena na využívání toho nejmodernějšího, co současný technologický svět nabízí. Jen to správně využít. Rádi s vámi prokonzultujeme vaše problémy, navrhneme řešení a zajistíme implementaci včetně projektového vedení.