Webinář

Využití AI pro bezpečnost vaší firmy

Připravili jsme chytrá řešení, které pomáhají institucím a firmám zvládnout pandemii COVID-19.

Pomůžeme vám, aby se vaši zaměstnanci a klienti mohli bezpečně vrátit do vaší provozovny. Jakmile se uvolní všechna omezení pro provoz firem a prodejen, naší společnou prioritou bude bezpečnost zaměstnanců i klientů.

Registrace na webinář

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Co se dozvíte?

Plánování směn

Představíme vám inteligentní platformu umožňující vytvářet optimální alokaci zaměstnanců, aby provoz v pořádku fungoval a minimalizovalo se potenciální riziko nákazy mezi zaměstnanci.

Tato pokročilá platforma vznikla pro plánování směn ve zdravotnictví a v kritických státních organizacích, aby minimalizovala rozšíření infekce. Je natolik flexibilní, že je možno ji nasadit v jakémkoliv provozu, od výrobních podniků přes kanceláře až po logistiku.

None

Předkrizové vs. krizové plánování

Bezpečnost prostředí

Představíme vám řešení, které zjišťuje dodržování bezpečnostních opatření s využitím umělé inteligence.

Zpracování videa probíhá offline, neidentifikuje obličej a splňuje tedy požadavky GDPR. Platformu je možné nasadit na již existující okruh bezpečnostních CCTV kamer. Automaticky pak v reálném čase detekuje, zda osoby dodržují odstup od ostatních a zda mají zakrytá ústa a nos rouškou.

Webinář je k dispozici tzv. on-demand, odkaz na jeho shlédnutí vám tedy pošleme ihned po registraci na zadanou e-mailovou adresu. Registrovat se můžete prostřednictvím formuláře níže.

Webinářem vás provedou

Ondřej Vaněk

CEO Blindspot Solutions

Ondřej Vaněk

Petr Zelenka

Blindspot Software Architect

Petr Zelenka

Registrace na webinář

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.