.

Plánovací analytika

Planning, budgeting, forecasting

Zlepšíme váš plánovací proces, od byznys analýzy po IT řešení.

Planning, budgeting a forecasting je jedním z klíčových procesů každé firmy. V této oblasti ale existuje mnoho problémů: plánování je příliš složité a je vysoká pravděpodobnost chyb. Výsledkem je „Excelové peklo“, ve kterém i příprava pravidelných výstupů plánování trvá několik dní nebo týdnů. Naštěstí je k dispozici lepší způsob, jak plánovat a rozpočtovat...

Společnosti, které nám důvěřují

ČSOB
Deloitte
Komerční banka
Kooperativa
MSD
Penta
ŠKODA AUTO
Vršanská Uhelná

Obory, ve kterých pomáháme

Energetika | Automotive | Zdraví | Finance | Výroba | Bankovnictví | Pojišťovny | Retail | Logistika

Benefity, které vám přinášíme

50 %

nákladů na implementaci v prvním roce se zaplatilo z nalezených chyb

PŘÍJMY Z LEPŠÍHO VYUŽITÍ DAT

Milióny €

uspořených na pokutách za CO2

ÚSPORA
NÁKLADŮ

50%

zkrácení procesu plánování

SNADNÁ SPRÁVA DAT A SCÉNÁŘŮ

10+

let zkušeností s projekty plánování

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Řešíme tyto problémy

Plánování je příliš komplexní
Plánovací cykly jsou příliš dlouhé
Vysoká pravděpodobnost chyb
Chybí analytika reportování
Bezpečnostní problémy
"Excelové peklo"
Chybí možnost plánování scénářů what-if
Náročná alokace plánovaných cílů

Jak vám pomáháme

Ostatní implementační společnosti nabízejí jen IT řešení. My začínáme s healthcheckem vašeho aktuálního procesu plánováním a analýzou. Pak využijeme naší výjimečné technologické expertízy, abychom objevené problémy vyřešili.

I. HEALTHCHECK

Aktivity spojené s planningem jsou hluboce propojené s procesy ve společnosti. V naší počáteční analýze bereme v potaz širší kontex plánování, a proto správně určíme a popíšeme klíčové problémy a průběžné kroky k jejich řešení. Nakonec vytvoříme roadmapu, jak se společnost dostane do kýženého stavu.

II. DOPORUČENÍ PLATFORMY

Na trhu je k dispozici mnoho plaftorm pro planning od rozlišných dodavatelů. Díky naší evaluační metodice, ve které se promítají naše praktické zkušenosti, vám doporučíme optimální nástroj pro vaše potřeby.

III. DODÁVKA ŘEŠENÍ

Řešení pro planning vyvíjíme od základů. Od analýzy až po závěrečné testování a uživatelskou podporu, bez zbytečných prodlev a dodatečných nákladů spojených s přenosem vědomostí mezi dodavateli. Pro dodávku řešení používáme naši hybridní projektovou metodologii.

IV. TECHNOLOGICKÁ KOMPETENCE

Postaráme se o provozování vybrané platformy, její správu a údržbu. Nadefinujeme procesy a metodologii, abychom zajistili provoz celého prostředí, aby bylo k dispozici uživatelům v rámci vaší společnosti.

Čím vynikáme


Jsme agilní, když je to vhodné

Zaměřujeme se na rychlé dodání a zpětnou vazbu uživatelů. Postaráme se o to, aby výsledný produkt naplňoval vaše potřeby z hlediska uživatelské zkušenosti, workflow or simulations. Úzká spolupráce snižuje rizika spojená s projekty a zlepšuje přijetí uživatelů.


Nabízíme možností synergií jako součást Adastra Group

Plán je jen začátkem. Robustní řešení vyžaduje solidní MDM, optimalizaci pomocí AI nebo mobilní aplikaci. Adastra group pokrývá všechny tyto kompetence a mnoho dalších. Spolupracujeme také s externími partnery, jako jsou Price-Waterhouse-Coopers nebo Ernst&Young.

Máme největší plánovací kapacitu v regionu CEE

V našem oddělení Planningu je přes 60 profesionálů, což z nás dělá jednoho z největších dodavatelů v regionu CEE. Máme rádi velké projekty; v posledních letech jsme dodali 6 Planning, Budgeting, Forecastin projektů v rozsahu více než 1 000 MD. A pracujeme i mezinárodně: dodali jsme projekty pro MSD, Penta Investments, Slovenské Elektrárně nebo zahraniční automobilky.

Pokrýváme všechny vaše potřeby a spolupracujeme s klíčovými dodavateli

Nejsme jen vývojáři, můžeme analyzoval a optimalizovat váš současný proces planningu a navrhnout optimální řešení pro vaše potřeby. Pokrýváme i další role a obory spojené s planningem (Big Data, AI, vývoj mobilních aplikací). Jsme partneři  klíčových vendorů, jako jsou IBM, SAP nebo Oracle, od certifikací po úzkou spolupráci s vývojovými týmy

Pomůžeme i s finanční konsolidací

Konsolidovaná datové výstupy jsou zásadní pro každé řešení pro planning. I v této oblasti, která je úzce spojená s planningem, máme velké zkušenosti. 

Plánovací řešení navrhneme a dodáme v různých plánovacích platformách

Planning spočívá v pochopení procesů, technologie není zásadní. My se dokážeme přizpůsobit a adaptovat.

Případové studie

Chcete zlepšit svůj planning, budgeting a forecasting? Ozvěte se nám

Děkujeme

V co nejbližší době se vám ozveme.

Petr Sládek

Consultant

Petr Sládek