Středa 25. listopadu 2015 byla dnem plným dobrých skutků. V Národním domě na Vinohradech se totiž uskutečnil již XI. ročník Vánočního charitativního koncertu na podporu dětí z dětských domovů, jehož pořadatelem je již tradičně nadační fond Srdce na dlani. Adastra také přiložila ruku k dílu a jako hrdý generální partner fondu již potřetí zaštítila i samotnou akci.

Večerem provázel Pavel Anděl v roli moderátora a program mile zpříjemnilo vystoupení samotných dětí. Předvánoční náladu následně skvěle doladila svým koncertem hudební skupina BUTY, která zahrála své nejslavnější hity, a snad každý v sále si s nimi zanotoval.

Že si děti z dětských domovů zaslouží pozornost, potvrdilo na sedm set hostů, kteří se slavnostního večera zúčastnili. Také díky jejich příspěvku na dobrou věc, ať už zakoupením originálních výrobků dětí, nebo zasláním dárcovské DMS a finančními dary, může nadační fond i nadále dětem pomáhat v přípravě na jejich cestu samostatným životem, čehož si opravdu velmi vážíme. Jen tak dále!

Více o nadačním fondu Srdce na dlani a jeho aktivitách se dozvíte ZDE.