V kouzelné zámecké zahradě Chateau St. Havel uspořádala Adastra 16. června svou tradiční garden party. A jelikož Adastra v průběhu letošního roku slaví 15. narozeniny, připravili jsme pro naše zákazníky večer plný zážitků.

Jaká by to byla oslava narozenin bez narozeninového dortu? Společně ho rozkrojili Jan Červinka, jeden ze spoluzakladatelů a spolumajitelů Adastry, a Pavel Kysela, generální ředitel české Adastry.

Pozvání na party přijaly i zástupkyně dvou neziskových organizací, které Adastra podporuje – Srdce na dlani a Zajíček na koni. Zástupci společnosti Adastra jim předali šeky, které podpoří jejich činnost v následujícím období.

Nezapomenutelným se pro mnoho z nás stalo vystoupení předního českého iluzionisty Roberta Foxe, který dosáhl světového ohlasu a spolupracoval např. i s takovou osobností jako je David Copperfield. Robert nás zcela oslnil svou neuvěřitelnou magickou show. Jeho triky se nám nepodařilo odhalit ani při mikromagii, se kterou se pohyboval přímo mezi publikem, které jeho triky sledovalo ze vzdálenosti několika centimetrů.

Uchvátila nás také akrobatka na rudé šále.

Atmosféru večera dokonale vykouzlila a doladila skvělá kapela April. Perfektně provedené světové hity od 70. let 20. století až po současnost rozhýbaly většinu z nás (ne, že by se přímo tančilo, ale podupávání či poklepávání nohou se neubránil téměř nikdo :-)).

Jsme rádi, že se u nás naši hosté cítili příjemně, a přejeme si, abychom se s nimi ve stejně milé atmosféře potkávali každý den na projektech.