Adastra se umístila v první desítce nejvýznamnějších společností na českém trhu mezi dalšími firmami a přímými konkurenty zabývajícími se informačními a komunikačními technologiemi. Vyplývá to z každoročního průzkumu magazínu CIO Business World, který diskutuje nové trendy, technologie a řešení pro efektivní řízení podnikové informatiky.

Letošní 9. místo mezi TOP 100 nejvýznam­nějšími tuzemskými společnostmi je pro Adastru významným úspěchem a zároveň potvrzením správnosti rozhodnutí a cest, kterými se vydává. Meziročně si navíc společnost polepšila o celých deset příček na žebříčku hodnocení, když se v loňském průzkumu magazínu umístila na už tak velmi dobrém 19. místě.

Ze závěrů šetření zároveň vyplývá, že u celé řady zapojených IT společností došlo po ekonomické stránce i k několika násobnému nárůstu průměrné hodnoty tržeb a to za prakticky nezměněného počtu zaměstnanců. Z toho tedy vyplývá stoupající efektivita celého ICT odvětví.

Zajímá vás, jak se daří nejúspěšnějším firmám v České republice po ekonomické stránce? Jaké aktivity a projekty realizují a jaké jsou nejdůležitější objevující se i očekávané trendy na trhu? Více zjistíte v jubilejní dvacáté ročence magazínu CIO Business World.