Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra podporuje lyžařku Terezu Kmochovou na její cestě za zlatými medailemi. Letošní sezóna se české naději ve sjezdovém lyžování s poruchou sluchu opravdu povedla. Stala se pětinásobnou vítězkou 1. ročníku Mistrovství světa neslyšících v alpských disciplínách, který se konal v německém Nesselwangu ve dnech 23.2. až 2.3.2013. Vyhrála ve všech kategoriích – sjezd, superkombinace, superobří slalom, obří slalom a slalom.

Navázala tak na úspěšnou sezónu 2012, kterou završila vítězstvím na Mistrovství Evropy pro neslyšící. Vedle lyžování studuje na vysoké škole molekulární biologii a chce svou univerzitu reprezentovat na Světové zimní univerziádě v prosinci 2013.

„Terezu sledujeme a podporujeme dlouhodobě. Její odhodlání a píle jsou příkladné. Já osobně velmi obdivuji její vytrvalost a schopnost překonávat překážky. Jsme hrdí, že jsme k jejímu úspěchu mohli také přispět,“ komen­toval skvělé výsledky Pavel Kysela, generální ředitel společnosti Adastra.

„Společnost Adastra mi již sedmým rokem poskytuje finanční podporu na trénink a cestování spojené s lyžováním. Díky tomu se mohu sportu věnovat na špičkové úrovni a mít správnou přípravu. Tu jsem naposledy zúročila během Mistrovství světa. Doufám, že spolu s Adastrou budeme stále stoupat ke hvězdám,“ popsala spolupráci Tereza Kmochová.

Více informací o Tereze Kmochové naleznete na jejích webových stránkách www.tereza-kmochova.cz