O tom, že IT dovede pomáhat nejen byznysu, se mohli přesvědčit návštěvníci vánočního benefičního večeru nadačního fondu Srdce na dlani, který se uskutečnil 19. 11. v Národním domě na Vinohradech v Praze.

Děti z dětských domovů sem přišlo podpořit na 700 

účastníků převážně z oblasti IT. Nadační fond Srdce na dlani v rámci svého dlouhodobého programu podpory rozvoje a vzdělávání dětí z dětských domovů letos uspořádal další, v pořadí již devátý, ročník vánočního koncertu. Podíl na celovečerní akci konané ve prospěch dětí ze čtyř dětských domovů měla také společnost Adastra. Výtěžek benefičního koncertu nadačního fondu SND bude jako tradičně použit na vzdělávání, mimoškolní aktivitu a přípravu na vstup do reálného života dětí z dětských domovů. Celkem se v průběhu večera vybralo více než 86 980 korun.

Večer již tradičně moderoval Pavel Anděl a samotný program dětí z dětských domovů završilo překvapení nakonec, tentokráte v podobě koncertu písničkáře Tomáše Kluse. Stejně jako v předchozích ročnících, mohli hosté v průběhu večera podpořit nadační fond zakoupením výrobků dětí z dětských domovů, nebo věnováním přímých finančních darů, a to nově také přes DMS.