S Adastrou se můžete setkat na dvou významných konferencích v oblasti financí – CFO Congressu a Controllingové­ho fóra.

Již 17. května se v sídle České národní banky v Praze uskuteční CFO Congress – konference, která každoročně přináší nejnovější témata z oblasti financí a controllingu, seznamuje s trendy a nabízí prostor pro diskuzi a networking. Letošní ročník se zaměří například na digitální trendy ve financích, proměnu role finančních ředitelů v době nejistoty a velkých změn a nabídne také případové studie z praxe řešící nejčastěji se vyskytující úkoly a problémy finančních manažerů.

Ve dnech 25.-26. května se můžete se zástupci Adastry setkat v průběhu výročního 20. ročníku konference Controllingové fórum, která proběhne v hotelu SEN v Senohrabech u Prahy. Podtitulem letošního ročníku je „Controlling v digitálním věku“ a diskuze se zaměří především na controlling v době Průmyslu 4.0, controllingové retro či chytré aplikace v této oblasti.

Chystáte se na některou z konferencí?

Rádi se s vámi setkáme na stánku Adastry, kde se můžete formou konkrétních demo ukázek seznámit s cloudovým řešením Reporting.cz a jeho benefity pro vaši společnost.